fbpx

Az UP academy részmunkaidős iskolavezetőt keres

Szeretnél egy olyan csapat tagja lenni, akik egy jó ügyért dolgoznak, kreatívak és mind álommegvalósítók? Az UP academy civil szervezete iskolavezetőt keres.

Amit kínálunk

    • 4 órás részmunkaidős állás
    • Egy menő irodában vagyunk a XI. kerület szívében
    • Fiatal, összetartó csapat
    • Nagyon jó hangulatban, közös programokkal
    • Flexibilitás, rugalmasság
    • Megismerhetsz belülről egy profin működő szervezetet
    • Rengeteg kapcsolatra tehetsz szert
    • Korrekt bérezés

A munkakör feladatai

  • meglévő oktatási programunk szakmai felügyelete, fejlesztése
  • osztályfőnök / oktatók támogatása
  • új oktatások összeállítása és elindítása a csapatunkkal
  • felvételi folyamat támogatása / lebonyolítása
  • önkéntesek bevonása a csapatba

Akit keresünk

  • Hosszú távra keres munkát, lojális típus
  • Oktatási területen szerzett tapasztalattal rendelkezik
  • Vezető alkat, képes csapatot és projektet managelni
  • Képes koncepciót alkotni, új oktatásokat indítani
  • Ha kivágják az ajtón, bemászik az ablakon 🙂
  • Csapatjátékos, nyitott személyiség
  • Angolul minimum társalgási szinten beszél

Miért jó nálunk dolgozni, kinek ajánljuk?

Az UP egy olyan fiatal csapat, akik civil szervezetként összefogtak, hogy segítsenek azoknak a diákoknak, akik szeretnék ötletüket megvalósítani és vállalkozóvá válni. Ez egy nemes ügy, mind ezért dolgozunk, rengeteg önkéntessel, oktatókkal, mentorokkal. Jól haladunk, diákjaink egyre sikeresebbek. Olyan új kollégát keresünk, aki érti és érzi ezt az ügyet és nem csak egy munkahelyet, hanem valami többet is keres, ami mellé be tud állni. Ez a munkakör jó annak, aki munka mellett valami mással is szeretne foglalkozni, de hosszú távra keres egy olyan helyet, ahova jó bejárni és alkothat. Fontos, hogy olyan új csapattagot várunk, aki képes a meglévőek mellé új oktatásokat összeállítani és elindítani. Ehhez persze háttérként ott egy egész csapat aki segít, de önálló, önjáró, vállalkozói gondolkodású vezetőt keresünk.

Rólunk többet és jelentkezés

Nézd meg weboldalainkat:

www.upcenter.hu

www.upacademy.hu

…és ha úgy érzed, itt a helyed, akkor jelentkezésed várjuk egy csatolt önéletrajzzal és motivációs bemutatkozó levéllel:
munka@upacademy.hu

Ha kérdésed van, hívj minket nyugodtan: 06309306815

FIGYELEM!

Értékes szakmai tartalomért, vállalkozói témájú cikkekért, programjainkért iratkozz fel hírlevelünkre!

Köszönjük, hogy feliratkoztál hírlevelünkre!